O firmie
 

ANNA sp. z o. o.istnieje na krajowym rynku stali od 10lat i od momentu powstania zajmowała się handlem wyrobami hutniczymi ze szczególnym ukierunkowaniem na dostawy blach okrętowych dla polskich stoczni i ich kooperantów. Wieloletnie kontakty z wiodącymi producentami blach okrętowych oraz doświadczona kadra handlowa spowodowały , że zaufali i powierzyli nam dostawy blach liderzy polskiego rynku stoczniowego. Obecnie zakres naszej działalności poszerzony został o profesjonalną produkcję zbrojeń prefabrykowanych do betonu.

Zbrojarnia ANNA przygotowuje kompleksowe zbrojenia budowlane konstrukcji żelbetowych i półprefabrykaty zbrojarskie dla potrzeb budownictwa monolitycznego oraz realizuje zamówienia odbiorców indywidualnych. Zakład wyposażony jest w dwie główne linie produkcyjne w oparciu o nowoczesne maszyny firmy Stema – Pedax.

Od stycznia 2009 oferujemy mozliwość dostawy koszy zbrojenowych do pali fundamentowych wykonywanych na nowoczesnej, w pełni zautomatyzowanej maszynie do produkcji pali firmy Schnell.


O firmie׀Projekty unijne׀Produkcja zbrojeń׀Pale fundamentowe׀Montaż zbrojeń׀Kontakt